wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Name..
Zakończenie: 20-02-2020 20:02:20
196391
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Namens des Vereins für das Museum Schlesischer Alterthümer, Breslau 1883 - KSEROKOPIA |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 80 stron i 55 tablic formatu A4, twarda oprawa introligatorska, wewnątrz uwagi ołówkiem bez szkody dla tekstu |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 269