wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Name..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:02:20
196391
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Namens des Vereins für das Museum Schlesischer Alterthümer, Breslau 1883 - KSEROKOPIA
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 80 stron i 55 tablic formatu A4, twarda oprawa introligatorska, wewnątrz uwagi ołówkiem bez szkody dla tekstu

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 118

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł