wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Ja..

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:02:00
196065
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Jagiellonian dynasty), Gdańsk 2010, ISBN 9788392745341
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron formatu B5, oprawa twarda, okładka lekko poprzecierana, bogato ilustrowane opracowanie mennictwa jagiellońskiego

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 257

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  160 zł
4)  150 zł