literatura numizmatyczna, katalog aukcyjny znanej firmy monachijskiej Gorny & Mosch, aukcja 167 z 19..

Rozpoczęcie: 10-02-2020 18:00
Zakończenie: 20-02-2020 20:01:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:01:40
195896
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog aukcyjny znanej firmy monachijskiej Gorny & Mosch, aukcja 167 z 19-20 marca 2008 roku zawierający bogatą ofertę sprzedaży walorów rosyjskich
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 189 stron formatu A4, oprawa kartonowa, lakierowana, dołączona lista wynikowa, około 1200 monet i medali rosyjskich

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 104