literatura numizmatyczna, katalog aukcyjny znanej firmy monachijskiej Gorny & Mosch, aukcja 162 z 10..
Zakończenie: 20-02-2020 20:01:20
195895
Opis: | literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog aukcyjny znanej firmy monachijskiej Gorny & Mosch, aukcja 162 z 10 października 2007 roku zawierający bogatą ofertę sprzedaży walorów rosyjskich |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 146 stron formatu A4, oprawa kartonowa, lakierowana, dołączona lista wynikowa, ponad 1300 monet i medali rosyjskich |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 255