literatura numizmatyczna, katalog aukcyjny znanej firmy monachijskiej Gorny & Mosch, aukcja 162 z 10..

Rozpoczęcie: 10-02-2020 18:00
Zakończenie: 20-02-2020 20:01:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:01:20
195895
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog aukcyjny znanej firmy monachijskiej Gorny & Mosch, aukcja 162 z 10 października 2007 roku zawierający bogatą ofertę sprzedaży walorów rosyjskich
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 146 stron formatu A4, oprawa kartonowa, lakierowana, dołączona lista wynikowa, ponad 1300 monet i medali rosyjskich

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 83