literatura numizmatyczna, katalog New York XII 12/01/2006 THE NEW YORK SALE XII Rare Russian coins a..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 20:01:00
195894
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, katalog New York XII 12/01/2006 THE NEW YORK SALE XII Rare Russian coins and Medals, Polish coins - wraz z listą wynikową i zapiskami długopisem cen przy niektórych pozycjach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 140 stron formatu A4, oprawa kartonowa, lakierowana; wylicytowane ceny wpisane atramentem; kolekcja monet polski królewskiej, w tym również talary Barotego, z oblężenia Gdańska, Zygmunta III oraz Władysława IV; niesamowita kolekcja monet i medali rosyjskich, od XVII wieku do rewolucji 1917 - wśród nich rubel 1714, złota dwurublówka Katarzyny I, 5 rubli Piotra III, seria 10-cio i 5-cio rublówek, dukatów i rubli Katarzyny II, 10 rubli 1802, dwie 10-coi złotówki familijne, 37 12 rubla; w sumie ponad 500 pozycji rosyjskich - rzadkich lub wyśmienicie zachowanych, także prób

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 161

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  42 zł