Watykan (Państwo Kościelne), 1/2 scudo, 1775 (AN I)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 22:04:00
195267
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius VI 1775-1799, 1/2 scudo, 1775 (AN I), Rzym
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 12.92 g, patyna
Literatura: Berman 2959

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 159

1)  280 zł
2)  270 zł