Watykan (Państwo Kościelne), 1/2 piastra, 1683 (AN VII)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 22:03:20
195266
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Innocenty XI 1676-1689, 1/2 piastra, 1683 (AN VII), Rzym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.51 g, patyna
Literatura: Berman 2096

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 98

1)  300 zł