Watykan (Państwo Kościelne), giulio, bez daty

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 22:02:40
195270
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Juliusz III 1550-1555, giulio, bez daty, Ancona
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenie na awersie, ciemna patyna
Literatura: CNI:46

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 202

1)  440 zł
2)  430 zł