Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1887

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 22:01:20
194915
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1887, Filadelfia, typ Indian Head
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 329

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  24 zł
5)  22 zł
6)  20 zł
7)  18 zł
8)  14 zł
9)  12 zł