Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1848

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 22:00:40
194910
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1848, typ Young Head
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna, uderzenia przy krawędzi

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 199

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  55 zł
4)  24 zł
5)  22 zł
6)  20 zł
7)  18 zł