Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1847

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 22:00:20
194908
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1847, typ Young Head
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 152

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł
7)  20 zł
8)  18 zł