Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1949

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:55:20
194944
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1949, Filadelfia, typ Franklin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', uszkodzenia na awersie

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 189

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  24 zł
4)  22 zł
5)  16 zł