Rosja, 3 ruble, 1993

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, 3 ruble, 1993

Rosja, 3 ruble, 1993

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:51:20
195136
Opis: Rosja - Federacja Rosyjska od 1991, 3 ruble, 1993, Moskwa, Ruski balet
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900' 34.71 g, stempel zwykły, tło przetarte, patyna
Literatura: Parchimowicz 1005a

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł