Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:49:40
195031
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878 СПБ НФ, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzone obrzeże monety
Literatura: Adrianov 1878, Bitkin 92

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 304

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  195 zł
6)  180 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł
10)  120 zł