Rosja, kopiejka, 1533-1547

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, kopiejka, 1533-1547

Rosja, kopiejka, 1533-1547

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:46:00
191598
Opis: Rosja - Iwan IV Groźny 1533-1584, kopiejka, 1533-1547, Nowogród, Aw: Św. Jerzy na koniu z włócznią w prawo, Rw: Legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.69 g, patyna
Literatura: Grishin 75

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 143

1)  20 zł
2)  18 zł