Niemcy, talar, 1611

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-01-2020 18:00
Zakończenie: 06-02-2020 21:44:20
Niemcy, talar, 1611

Niemcy, talar, 1611

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:44:20
195277
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar, stara linia - Jan Ernest i 7 braci 1605-1619, talar, 1611, Saalfeld
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.93 g, małe niedobicia, ale ładnie zachowany, patyna, moneta z kolekcji Horn'a
Literatura: Dav. 7523, Schnee 341

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 245