Niemcy, talar (Kronentaler), 1835

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-01-2020 18:00
Zakończenie: 06-02-2020 21:41:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:41:00
195276
Opis: Niemcy - Badenia - Leopold I 1830-1852, talar (Kronentaler), 1835, Karlsruhe
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nieznaczne uszkodzenie obrzeża widoczne u dołu rewersu, ale ładnie zachowana moneta z blaskiem menniczym
Literatura: AKS 80, Dav. 519, Kahnt 23, Thun 19

Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 166