Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1694

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:40:20
195139
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Brabancja, patagon, 1694, Antwerpia
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.00 g, miejscowa patyna, ładnie zachowany jak na ten typ monety
Literatura: Dav. 4491, Delmonte 342

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 355

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  370 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  350 zł
7)  310 zł
8)  230 zł
9)  195 zł
10)  175 zł
11)  165 zł