Austria, medal na pamiątkę oblężenia i wyzwolenia Budy, 1686

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:38:00
195163
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, medal na pamiątkę oblężenia i wyzwolenia Budy, 1686, Norymberga, Aw: Bitwa, w tle panorama miasta, u góry anioł z krzyżem i palmą pierwszeństwa, DER CHRISTEN RUHM, Rw: OFEN, / A.1526.VON / SOLYMAN EROBERT.U[nd] / A.1541.MIT LIST BR- / SETZT: HERNACH / VON R.K.M.LEOPOLD, / D. 23 AUG.-2 SEPT.A.1686. IN / ANGESICHT DES / GROSS-VEZIERS, / DURCH STURM BE- / ZWUNGEN., niżej sygnatura LGL
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.6 mm, 7.19 g, uderzenia na awersie

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 220

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł