Austria, żeton koronacyjny Marii Ludwiki, 1808

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:37:00
195165
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton koronacyjny Marii Ludwiki, 1808, Aw: Kwiat, REGE ET CANDIDE, Rw: Korona, niżej MARIA LVDOVICA AVG• / FRANCISCI AVST•IMP• / HVNG•BOH•REGIS• / CORONATA HVN•REG• / POSONII•VII•SEPT• / MDCCCVIII•
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 25.1 mm, 4.35 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 145 zł
Cena szacunkowa: 240 zł
Ilość odsłon: 186

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  150 zł