Austria, żeton pamiątkowy, 1804

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:36:40
195171
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton pamiątkowy, 1804, Aw: Popiersie w prawo, FRANCISCVS ROM•ET AVSTRIAE IMP•, Rw: W wieńcu HILARITAS / PVBLICA / VI•ID•DEC• / MDCCCIV•, wokoło OB AVSTRIAM HAER•IMP•DIGNITATE ORNATAM•
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.7 mm, 2.22 g, patyna

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 80

1)  130 zł
2)  125 zł