Austria, żeton koronacyjny, 1792

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:36:20
195162
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton koronacyjny, 1792, Aw: Popiersie w prawo, FRANC•II•AUSTR•COM•NAMURC•IMPER•CORON•, Rw: Na ozdobnej, ukoronowanej, tarczy herb Namur, VOVEBANT ORDINES NAMURCENCES•, w odcinku FRANCO FURTI / AD MENUM• / III MONAS JULII MDCCXCII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.2 mm, 11.65 g, patyna
Literatura: J.-F. 950, Slg. Montenuovo 2276

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 212

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  120 zł