Pomorze, 1/96 talara, 1685

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-01-2020 18:00
Zakończenie: 06-02-2020 21:21:20
Pomorze, 1/96 talara, 1685

Pomorze, 1/96 talara, 1685

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:21:20
194290
Opis: Pomorze - pod zwierzchnictwem szwedzkim - Karol XI 1660-1697, 1/96 talara, 1685, Szczecin, litery B-A pod gryfem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadkie
Literatura: SB 200a (XR)

Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 145