Polska, 10 złotych, 1939

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:03:00
194759
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: punktowa patyna, moneta delikatnie czyszczona
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 166

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  65 zł