Polska, 10 złotych, 1935

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 21:02:40
195005
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna na rewersie, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 202

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  60 zł