Polska, półtalar, 1788 EB

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półtalar, 1788 EB

Polska, półtalar, 1788 EB

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:57:40
195275
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półtalar, 1788 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, minimalnie justowany rewers
Literatura: H-Cz. 3301, Parchimowicz SAP 31.a3, Plage 371, Tyszkiewicz 2.50 mk, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 714

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 250 zł
4)  1 250 zł
5)  1 100 zł
6)  1 050 zł
7)  1 000 zł
8)  980 zł
9)  940 zł
10)  920 zł
11)  900 zł
12)  880 zł
13)  840 zł
14)  740 zł
15)  700 zł
16)  620 zł
17)  600 zł