Polska, szeląg, 1763

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1763

Polska, szeląg, 1763

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:57:20
194855
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, szeląg, 1763, Toruń, odmiana z gwiazdkami po bokach herbu Torunia
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 771.b, CNCT 1804, Kop. 8393 (R1)

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  60 zł