Polska, szeląg, 1760

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1760

Polska, szeląg, 1760

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:57:00
194856
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, szeląg, 1760, Toruń, bez D-B przy herbie Torunia, data blisko monogramu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 771.a, CNCT 1787, Kop. 8379 (R1)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 192

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  44 zł