Polska, trojak, 1601

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:54:00
195419
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1601, Wilno, na rewersie herb Łabędź przedziela datę, niżej litera V
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, patyna
Literatura: Iger V.01.2.d/e (R3), Ivanauskas 5SV85-51 (RR), Kop. Z.III.W. 1266 (R5), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 287

1)  2 200 zł
2)  2 200 zł