Polska, trojak, 1594

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:52:20
195199
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Malbork, typ monety ze skróconą datą u dołu rozdzieloną pierścieniem (znakiem mincerza Kacpra Goebla)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki
Literatura: Iger M.94.3.a (R3), Kop. 986 (R4), Kop. Z.III.W. 534 (R4), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 459

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  800 zł
4)  800 zł
5)  760 zł
6)  660 zł
7)  640 zł
8)  500 zł
9)  330 zł
10)  330 zł
11)  300 zł