Polska, szeląg, 1579

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:48:00
194849
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1579, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niewielkie wyszczerbienie krążka
Literatura: CNG 128.I, Kop. 7426 (R)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł