Polska, brakteat, ok. 1457-1526

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:42:40
194859
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, brakteat, ok. 1457-1526, Toruń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.9 mm, 0.39 g, zielona patyna
Literatura: BRP Prusy C1, Frynas P.18.16

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 255

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  44 zł
7)  42 zł