Samanidzi, dirham, 295 AH (907/908 AD)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:37:00
194476
Opis: Samanidzi - Isma’il ibn Ahmad 279-295 AH (AD 892-907), dirham, 295 AH (907/908 AD), al-Shash
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.6 mm, 2.62 g, patyna, pęknięcie
Literatura: Album 1443

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 114

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł