Niemcy, denar, 1039-1056

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, 1039-1056

Niemcy, denar, 1039-1056

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:30:20
194513
Opis: Niemcy - Frankonia - Wormacja- biskupstwo - Henryk III 1039-1056, denar, 1039-1056, Aw: Krzyż grecki,w trzech kątach po kulce, w czwartym pastorał, legenda, Rw: Kapliczka, wewnątrz której pierścień i kulka, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 0.88 g, patyna, wykruszenie
Literatura: Dbg 845a

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 146

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  24 zł