Niemcy, denar, 1006-1009

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, 1006-1009

Niemcy, denar, 1006-1009

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:30:00
194494
Opis: Niemcy - Bawaria - Augsburg - bp Bruno 1006-1029, denar, 1006-1009, Augsburg, mincerz Vilja, Aw: Krzyż grecki, w kątach pierścień, klin, trzy kulki i klin, PRVN•EPISCOPS, Rw: Kaplica, w niej VVI, AVGVSTA CIVI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.9 mm, 1.32 g, gięty, miejscowa patyna, rzadsza odmiana
Literatura: Hahn 142a2.1

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 223

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  185 zł