Austria, 6 krajcarów, bez daty

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:28:00
195184
Opis: Austria - arcyksiążę Zygmunt Habsburg 1446-1496, 6 krajcarów, bez daty, Hall, Aw: Półpostać w prawo, legenda, Rw: Krzyż, w kątach cztery tarcze herbowe, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.07 g, lekko porysowany awers, patyna przy krawędziach
Literatura: M.-T. 48

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 256

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  50 zł
6)  48 zł