Cesarstwo Rzymskie, follis, 324

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:25:40
194611
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus 317-326, follis, 324, Tesaloniki, Aw: Popiersie cesarza w lewo, FL IVL CRISPVS NOB CAES, Rw: W wieńcu VOT X, CAESARVM NOSTRORVM, u dołu TSΔVI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.45 g, zielona patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: RIC 125

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 137

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł