Cesarstwo Rzymskie, zestaw 10 x denar, II w. ne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:12:20
194518
Opis: Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 10 x denar, II w. ne, w skład zestawu wchodzą monety następujących władców: Hadrian, Antoniusz Pius, Marek Aureliusz oraz Kommodus
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: razem 10 sztuk

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2518

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  95 zł