Cesarstwo Rzymskie, zestaw 5 x denar, I-II w. ne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:12:00
194517
Opis: Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 5 x denar, I-II w. ne, w skład zestawu wchodzą monety następujących władców: Tytus?, Domicjan, Trajan, Kommodus oraz denar Faustyny II Młodszej
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: razem 5 sztuk, jedna z monet przewiercona

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 549

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  65 zł