Grecja i posthellenistyczne, lot 3 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:11:20
194519
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 3 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 2.16 g, 2.09 g, 1.87 g, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 244

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  60 zł