Celtowie Naddunajscy, naśladownictwo drachmy Filipa Macedońskiego (typu Kugelwange)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:10:00
195043
Opis: Celtowie Naddunajscy, naśladownictwo drachmy Filipa Macedońskiego (typu Kugelwange), Aw: Głowa Zeusa w wieńcu laurowym w prawo, Rw: Koń w lewo, grzywa w formie pierścieni
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 3.45 g, ładnie zachowane, patyna
Literatura: SLG Lanz - 506 var., Pink -

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 31
Ilość odsłon: 291

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  680 zł
4)  500 zł
5)  260 zł
6)  240 zł
7)  200 zł
8)  170 zł
9)  155 zł
10)  130 zł