Celtowie Naddunajscy, naśladownictwo drachmy Filipa Macedońskiego (typu Kugelwange mit Rad), II-I w. pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:09:40
195044
Opis: Celtowie Naddunajscy, naśladownictwo drachmy Filipa Macedońskiego (typu Kugelwange mit Rad), II-I w. pne, Aw: Głowa Zeusa w wieńcu laurowym w prawo, Rw: Koń w lewo, nad nim koło
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.6 mm, 1.98 g, bardzo ładne
Literatura: Göbl OTA 188

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 574

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  760 zł
4)  490 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  150 zł
8)  135 zł
9)  120 zł