Niderlandy, dukat, 1830

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niderlandy, dukat, 1830

Niderlandy, dukat, 1830

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:06:00
69216
Opis: Niderlandy - Królestwo Niderlandów - Wilhelm I 1815-1840, dukat, 1830, Utrecht
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.32 g, miejscowa patyna
Literatura: Delmonte 1188, Fr. 331, Schulman 214

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 385

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  880 zł
4)  840 zł
5)  800 zł
6)  780 zł
7)  760 zł
8)  600 zł
9)  520 zł
10)  500 zł
11)  480 zł