wydawnictwa polskie, Muzeum Zamkowe w Malborku - Czar srebra i magia złota. W kręgu monet i med..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:03:20
195368
Opis: wydawnictwa polskie, Muzeum Zamkowe w Malborku - Czar srebra i magia złota. W kręgu monet i medali Prus Królewskich - katalog wystawy, Malbork 2007, ISBN 9788360518076
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 331 stron formatu ok. A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog, bardzo ładnie zachowany, minimalnie poprzecierana okładka

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 224

1)  70 zł
2)  65 zł