wydawnictwa zagraniczne, Iwan Georgewitsch Spasski - Das russische Münzsystem, reprint Transpress B..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-01-2020 18:00
Zakończenie: 06-02-2020 20:03:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:03:00
195058
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Iwan Georgewitsch Spasski - Das russische Münzsystem, reprint Transpress Berlin 1983
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 248 stron formatu B5, twarda oprawa z obwolutą, ślady zalania dolnej części książki (pofalowany papier i sklejone niektóre strony), bogato ilustrowana

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 66