wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Pół..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:02:40
195054
Opis: wydawnictwa polskie, Zbigniew Żabiński - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Północnej, Ossolineum 1989
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 167 stron formatu B5, oprawa kartonowa, pięknie zachowane, podstawowe opracowanie historii systemów pieniężnych na terenie Europy Zachodniej i Północnej od wczesnego średniowiecza po okres powojenny

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 78

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  26 zł