wydawnictwa polskie, Mikołajczyk Andrzej - Einführung in die neuzeitliche Münzgeschichte Polens..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-01-2020 18:00
Zakończenie: 06-02-2020 20:02:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:02:20
195055
Opis: wydawnictwa polskie, Mikołajczyk Andrzej - Einführung in die neuzeitliche Münzgeschichte Polens, Łódź 1988
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 207 stron formatu B5, oprawa kartonowa, ciekawa historia mennictwa nowożytnej Polski w języku niemieckim

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 68