wydawnictwa zagraniczne, Lothar Koppe - Die Münzen des Hauses Sachsen-Weimar 1573 bis 1918, Regenst..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:02:00
195057
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Lothar Koppe - Die Münzen des Hauses Sachsen-Weimar 1573 bis 1918, Regenstauf 2007
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 464 stron formatu B5, twarda oprawa, znakomicie opracowana książka na monety sasko-weimarskie, bogato ilustrowana z dobrze ułożoną typologią i zdjęciami do każdego typu

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 116

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  120 zł