wydawnictwa zagraniczne, Kurt Jaeger - Königreich Preußen 1797-1873, Basel 1967

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:01:40
195056
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kurt Jaeger - Königreich Preußen 1797-1873, Basel 1967
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 79 stron formatu B5, twarda oprawa, dodatkowo errata i cennik, ilustrowany katalog monet niemieckich, z notatkami atramentem przez kolekcjonera w tekście

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 283

1)  90 zł