wydawnictwa polskie, Dariusz Ejzenhart, Ryszard Miller - Złota Moneta z Mennicy Wrocławskiej na..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:01:20
195053
Opis: wydawnictwa polskie, Dariusz Ejzenhart, Ryszard Miller - Złota Moneta z Mennicy Wrocławskiej na aukcjach europejskich, Warszawa 2013
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 99 stron formatu B5, oprawa kartonowa, dość bogato ilustrowany katalog monet wraz z notowaniami z aukcji, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 78

1)  30 zł